Versailles II V1123

€ 106.99 cena par iepakojumu

Ekskluzīva "Versailles II" kolekcija no mūsu dizaineriem Victoria Du Monde - labākais risinājums, kā izgreznot savu dzīvokli. "VersaillesII" kolekcija veidota no 100% ekoloģiskiem materiāliem, tāpēc tā neizraisa alerģiju.

Apstrādes platība: 4 - 4.5 м²

Dekoratīvais zīda apmetums (šķidrās tapetes) Versailles II V1123 - Victoria Du Monde

šķidrās tapetes Versailles II V1123 dekoratīvs apmetums (šķidrās tapetes) ražots no 100% draudzīgiem materiāliem. Tapetes atbilst pasaules drošības standartiem un ir labākā izvēle visiem, kas rūpējas par savu veselību un saviem ģimenes locekļiem.

Ražotājs "Victoria Du Monde" ir viens no ekskluzīvākajiem dekoratīvo apmetumu (šķidro tapešu) ražotājiem pasaulē. Produkti no "Victoria Du Monde" tiek uzskatīti par vieniem no kvalitatīvākajiem iesniegtajiem pasaules šķidro tapešu tirgū.

Vissvarīgākais pirms šo tapešu uzklāšanas ir pareiza sienu apstrāde.

  • Sienai jābūt tīrai, vienmērīgi baltai, bez plankumiem;
  • Jānoņem vecās tapetes, kaļķi, skrūves, u.t.t.;
  • Metāla un koka priekšmetus ( naglas, skrūves, finieri u.c.) jāapstrādā ar eļļas krāsu;
  • Lai pasargātu savu sienu no mitruma, mēs iesakām pirms tapešu uzklāšanas izmantot grunti PUFAS;
  • Pēc grunts uzklāšanas, lai izlīdzinātu virsmas krāsu, iesakām pirms tapešu klāšanas SILK PLASTER PRIMER grunts krāsu, kas dod virsmai raupjumu un attiecīgi atvieglo uzklāšanas procesu. Vai nu varat izmantot BALTU krāsu uz ūdens bāzes;
  • Nepieciešamības gadījumā jāapstrādā ar antiseptiķi vietas, kuras skārusi sēnīte, kā arī ja nepieciešams jāizlīdzina ar špakteļmasu un jānogruntē ar mitrumizturīgu gruntējumu.