Recoat 182

€ 39.99 cena par iepakojumu

Zvaniet, lai uzzinātu vai ir uz vietas - (+371)22003368!

SILK PLASTER piedāvā jauno šķidro tapešu kolekciju “Recoat”. Šķidrās tapetes “Recoat” ekoloģiski tīrs, izturīgs materiāls, kas kalpos ilgus gadus. Kolekcija “Recoat” sastāvā ietilpst tirkīza minerāls un skujkoka skaidas. Pateicoties savam sastāvam, dekoratīvais apmetums radīs siltuma un skaņas izolāciju.

Apstrādes platība: 7 м²

Dekoratīvais zīda apmetums (šķidrās tapetes) Recoat 182 - Silk Plaster

šķidrās tapetesRecoat 182 dekoratīvais apmetums (šķidrās tapetes) ražots no draudzīgiem materiāliem, skujkokiem un tirkīza. Tapetes atbilst pasaules drošības standartiem un ir labākā izvēle visiem, kas rūpējas par savu veselību un savas ģimenes veselību.

Ražotājs "Silk Plaster" ir viens no lielākajiem dekoratīvo apmetumu (šķidro tapešu) ražotājiem pasaulē. Produkti no "Silk Plaster" tiek uzskatīti par vieniem no kvalitatīvākajiem iesniegtajiem pasaules šķidro tapešu tirgū.

Vissvarīgākais pirms šo tapešu uzklāšanas ir pareiza sienu apstrāde.

  • Sienai jābūt tīrai, vienmērīgi baltai, bez plankumiem;
  • Jānoņem vecās tapetes, kaļķi, skrūves, u.t.t.;
  • Metāla un koka priekšmetus ( naglas, skrūves, finieri u.c.) jāapstrādā ar eļļas krāsu;
  • Lai pasargātu savu sienu no mitruma, mēs iesakām pirms tapešu uzklāšanas izmantot grunti PUFAS;
  • Pēc grunts uzklāšanas, lai izlīdzinātu virsmas krāsu, iesakām pirms tapešu klāšanas SILK PLASTER PRIMER grunts krāsu, kas dod virsmai raupjumu un attiecīgi atvieglo uzklāšanas procesu. Vai nu varat izmantot BALTU krāsu uz ūdens bāzes;
  • Nepieciešamības gadījumā jāapstrādā ar antiseptiķi vietas, kuras skārusi sēnīte.