Miracle 1021

€ 43.99 cena par iepakojumu

SILK PLASTER piedāvā jauno šķidro tapešu kolekciju “Miracle”. Mēs rekomendējam šo kolekciju telpas ar augstu caurejamību. Šķidrās tapetes “Miracle” ekoloģiski tīrs, izturīgs materiāls, kas kalpos ilgus gadus. Kolekcija “Miracle” ir vienkrāsaina ar izteiktu tekstūru – šāds risinājums rada miera sajūtu telpās. Kā arī dekoratīvais apmetums nodrošina telpu siltuma un skaņu izolāciju.

Apstrādes platība: 3 м²

Dekoratīvais zīda apmetums (šķidrās tapetes) Miracle 1021 - Silk plaster

šķidrās tapetes Miracle 1021 dekoratīvs apmetums (šķidrās tapetes) ražots no draudzīgiem materiāliem. Tapetes atbilst pasaules drošības standartiem un ir labākā izvēle visiem, kas rūpējas par savu veselību un saviem ģimenes locekļiem.

Ražotājs "Silk plaster" ir viens no lielākajiem dekoratīvo apmetumu (šķidro tapešu) ražotājiem pasaulē. Produkti no "Silk plaster" tiek uzskatīti par vienu no kvalitatīvākajiem iesniegtajiem pasaules šķidro tapešu tirgū.

Ekspertu ieteikumi:

1. "Miracle" kolekciju ir nepieciešams sajaukt ar 2,5 l ūdens, tā kā tā sastāvā nav komponentu, kas varētu uzsūkt lielāku ūdens daudzumu. Ļoti svarīgi nepārliet ūdeni!

2. Sastāvu obligāti jāsajauc, izmantojot urbi ar maisītāja uzliku vismaz 10 minūtes!

3. Dekoratīvais apmetums prasa iepriekšējo pieredzi.

https://youtu.be/TCHCzP3B-Nk

Vissvarīgākais pirms šo tapešu uzklāšanas ir pareiza sienu apstrāde.

  • Sienai jābūt tīrai, vienmērīgi baltai, bez plankumiem;
  • Jānoņem vecās tapetes, kaļķi, skrūves, u.t.t.;
  • Metāla un koka priekšmetus ( naglas, skrūves, finieri u.c.) jāapstrādā ar eļļas krāsu;
  • Lai pasargātu savu sienu no mitruma, mēs iesakām pirms tapešu uzklāšanas izmantot grunti PUFAS;
  • Pēc grunts uzklāšanas, lai izlīdzinātu virsmas krāsu, iesakām pirms tapešu klāšanas SILK PLASTER PRIMER grunts krāsu, kas dod virsmai raupjumu un attiecīgi atvieglo uzklāšanas procesu. Vai nu varat izmantot BALTU krāsu uz ūdens bāzes;
  • Nepieciešamības gadījumā jāapstrādā ar antiseptiķi vietas, kuras skārusi sēnīte, kā arī ja nepieciešams jāizlīdzina ar špakteļmasu un jānogruntē ar mitrumizturīgu gruntējumu.