Kurš gan nav sapņojis mūsdienīgi izremontēt savu dzīvesvietu? Protams, ka katrs no mums!

Par šķidrajam tapetēm ir dzirdējuši daudzi mūsu lasītāji, taču izmantojis šo produktu mājoklim, ofisam vai citām telpām ir tikai retais.

Šķidrās tapetes uz sienas vai griestiem, - tas ir speciāls materiāls (pārklājums), kurš tiek klāts virsū šķidrā veidā, tāpēc gala rezultātā var iegūt kā reljefainu, tā arī gludu virsmu bez šuvēm un stiķējumiem.

Līdz ar to šķidrās tapetes ir izmantojamas ārkārtīgi daudzos variantos – uz griestiem, sienām jebkura veida telpās – mājās, dzīvokļos, vasarnīcās, ofisos, viesnīcās, utml.

Šķidrās tapetes izgatavotas no pilnīgi dabīgiem materiāliem uz zīda – kokvilnas bāzes. Pirmo reizi šis materiāls tika izgatavots 350 gadus atpakaļ Kioto pilsētā, kas bij agrākā Japānas galvaspilsēta.

Šis brīnišķīgais, jaunais sienu apdares materiāls rada ne tikai skaistu vizuālo noformējumu telpā, bet piedāvā arī dažnedažādas krāsas.

Jūs droši varat izvēlēties jebkuru krāsu, jūs varat radīt brīnišķīgu atmosfēru un skaistumu mājās, ofisā, veikalā, restorānā, kazino, viesnīcās vai jebkurā citā telpā un vietā. Un saprotams Japāņu kvalitāte Jums ir garantēta.

Izgatavotas no šķiedrām, un uzklātas uz sienas, izveidojot audumam līdzīgu virsmu, šķidrās tapetes ir labs skaņas un siltuma izolators. Šķidrās tapetes var tikt izmantotas uz visa veida virsmām visa veida telpās, sniedzot eleganci un šarmu.

Virsma pēc šķidro tapešu lietošanas ir gluda, bez šuvēm un stiķējumiem. Ir iespēja jau uzliktas šķidrās tapetes pārlikt uz citas virsmas. Kā arī ir iespējams nosmērēto vai sabojāto daļu izņemt, nomazgāt zem tekoša ūdens un uzklāt atpakaļ. Nebūs stiķējuma vietas, jo jaunuzklātais materiāls izlīdzināsies un saplūdīs ar esošo.

Šķidrās tapetes ir dabīgs materiāls. Tā sagatavošanai nepieciešams pievienot tikai ūdeni. Un to klāj uz sienām un griestiem ar špakteļ lāpstiņu. Tāpēc šis materiāls ir ļoti piemērots izmantošanai telpās, kur uzturēsies bērni un alerģiski cilvēki!