Šobrīd mūsdienu sabiedrībā vairs nav aktuālas gludas virsmas. Priekšoka tiek dota faktūrām virsmām.

Šādas faktūras firsmas ir patīkamas pēc taustes, tās izskatās oriģināliun tajā pat laikāļoti dabiski, it kā to radījusi nevis meistara, bet pašas dabas roka. Lai radītu šādu iespaidu, tiek izmantots dekoratīvais apmetums.

Dekoratīvā apmetuma sastāvā ietilpst tādas sastāvdaļas kā cementa un kaļķu masas, plastifikatori, ūdensizturīgie komponenti un daudz naturālo sastāvdaļu, tādu kā marmora graudi, kvarcs, koks, kokvilnas šķiedras, lini.

Silk Plaster dekoratīvais zīda apmetums jeb (šķidrās tapetes) – tās ir jaunās paaudzes ekoloģiski tīras zīda un kokvilnas šķidrās tapetes. Lai arī dekoratīvā zīda apmetuma izmantošana ir saistīta ar zināmām, nelielām neērtībām, šī veida apmetuma priekšrocības ir acīmredzamas. Jums būs pieejams plašs klāsts dažāda dizaina risinājumiem interjera vides izveidē. Kopt šāda veida virsmu ir ārkārtīgi viegli.

Dekoratīvais zīda apmetums ir izturīgs pret nodilumu, un tas palīdz nomaskēt nelielus sienas defektus, turklāt nav nepieciešams veikt nogurdinošus un ilglaicīgus virsmas sagatavošanas un apstrādes darbus.

Zīda apmetumam piemīt laba gaia caurlaidība kā arī spēja atgrūst un absorbēt ūdeni, tāpēc šādas faktūras virsmu var pelnīti nodēvēt par elpojošu.

Katra faktūrā virsma, kas radīta ar dekoratīvā zīda apmetuma palīdzību – ir ekskluzīva Jūsu nama vai dzīvokļa rota.

Izsmalcināts papildinājums Jūsu radītajai ērtības un komforta atmosfērai.