Tāpēc, pirms iet uz veikalu iegādāties šķidrās tapetes, Jums vispirms ir nepieciešams strikti noteikt kādas krāsas, faktūras un zīmējuma tapetes ir Jums nepieciešamas.

Aplūkosim vairākus svarīgākus kritērijus, kuri palīdzēs Jums izdarīt pareizi izvēli, veicot šķidro tapešu atlasi.

  1. Jūsu šķidrām tapetēm ir labi jāiekļaujas visas istabas interjerā un pēc savas krāsas jāsaskan ar mēbelēm.
  2. Tapešu krāsa. Ja jūsu istaba ir neliela, tad tai labāk derēs gaišie toņi, jo tie vizuāli palielina istabas apjomus, tumšie toņi, savukārt, mazina. Ja Jūsu istabas logi iziet uz ziemeļu pusi, labāk derēs tapešu gaišie toņi. Stingrie pelēkie vai bešā toņi ļauj radīt birojā lietišķo noskaņojumu.
  3. Šķidro tapešu zīmējums. Ja Jums ir zemie griesti, tad labāk izvēlēties tādas tapetes, uz kurām ir vertikālais zīmējums. Lielo formu zīmējumi uz tapetēm rada telpas saspiešanas sajūtu. Izmantot tapetes ar zīmējumu, kas ir sižetisks ir vērts tikai tajā gadījumā, ja attēlotais objekts Jums ārkārtīgi patīk, vai nu tie būtu ziedi, personāži utt. Lai tapetes nepaliktu garlaicīgas kā attēlu var izvēlēties kādu ornamentu. No modes nekad neizies tapetes ar tekstūrām un dažādiem iestrādājumiem .
  4. Šķidrās tapešu materiāls. Šķidrās tapetes sastāv no dabīgajiem komponentiem, kuri neuzkrāj putekļus, kam ir milzīga nozīme veselības saglabāšanai.

Pēc tam, kad Jūs pats nosvērsiet visus par un pret attiecība uz to, kādas tapetes Jūs vēlaties redzēt savās mājās, Jūs varat droši nākt uz veikalu un iegādāties tapetes. Lai Jums veiksmīgi pirkumi!