Šķidro tapešu jeb dabīgā zīda apmetuma lielā izvēle ļauj radīt ļoti drosmīgu telpu dizainu mājās, birojā kā arī jebkurā citā telpā.

Tapetes var izvēlēties ņemot vērā sev tīkamas krasas, stilu un toņus. Taču viens no galvenajiem parametriem, kam ir nepieciešams pievērst uzmanību, veicot tapešu iegādi – ir to ekoloģiskās īpašības. Par dabīgajām tapetēm ir uzskatāmas tādas tapetes, kuru sastāvā ir dabīgs materiāls. Pamatā šķidro tapešu jeb zīda apmetuma izgatavošanā tiek izmantoti dažādi augi: kokvilna, bambuss, līni, celuloze, niedres, meldri, sizals utt.

Šādas šķidrās tapetes ir līmējamas gan uz sienām, gan griestiem, un tās piešķir Jūsu izvēlētajai telpai neatkārtojamu stilu.

Galvenās sķidro tapešu jeb dabīgā zīda apmetuma priekšrocības ir:

  1. Viegla līmēšana.
  2. Skaņas un siltuma izolācija.
  3. Glīts izskats.
  4. Spēja uzturēt pastāvīgu mitruma līmeni telpā.
  5. Ugunsdrošība un antistatiskums
  6. Ekoloģiskums

Pieprasījums pēc šķidrajām tapetēm jeb dabīgā zīda apmetuma mūsdienās ir ļoti liels. Ražotāji piedāvā ekstravagantā stila mīlētājiem tapetes visdažādākajās krāsās un toņos. Ziemas baltumu, vasaras košumu, pavasara maigumu un rudens zeltainumu.

Cilvēki, kuriem tuva klasika, var iegādāties šķidrās tapetes, kas līdzīgas zīdam un samtam. Cilvēki, kas sirgst ar alerģiju var justies droši,izvēloties zīda apmetumu, jo mikroporainā struktūra ļauj tapetēm elpot.

Šķidrās tapetes var veiksmīgi savienot ar citiem apdares materiāliem.

Viens no šķidro tapešu jeb zīda apmetumiem veidiem ir dekoratīvais apmetums Silk Plaster.